You are here

O Projektu

  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04

Rezidence vilová

Rezidence Vilová je nový developerský projekt společnosti P.H.A. akciová společnost, situovaný do Prahy 10 Strašnic. Pojmenování projektu bylo převzato z názvu ulice Vilová, kde se rezidence nachází. Již z názvu vyplývá, že lokalita je klidným a pohodovým místem pro bydlení. Architekt Ondřej Gattermayer uchopil práci na projektu jako pokračování trendu posledních luxusních akvizic z Prahy 6 Dejvic (Rezidence Na Santince a Zengrova Villa) a citlivě zasadil dům do okolních zahrad místní zástavby.

Domu tedy nebude opět chybět noblesa a vysoký standard vybavení včetně zázemí v podobě podzemních garáží. V nadzemní části o čtyřech podlaží je umístěno celkem 18 bytových jednotek s prostornými terasami. Noví obyvatelé domu ocení především občanskou vybavenost jež je doslova u nosu.

V naší společnosti máme s podobnými projekty již více než 20-ti letou zkušenost. Disponujeme vlastní architektonickou, projekční i stavební kapacitou, sami si zajištujeme prodeje, což dohromady umožňuje nabídnout klientům perfektní servis a pohodu při koupi bytu.

Celý projekt dokončíme v průběhu 2. čtvrtletí 2016.

Rezidence se nachází v nadherné lokalitě v sousedství dvou velkých parků a stanice metra Strašnická.